sloneczka

ul. M. Kownackiej 1
43-190 Mikołów

Organizacja

„Wszystkiego co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat”

/Robert Fulghum/

WIZJA NASZEGO PRZEDSZKOLA

• przedszkole jest placówką otwartą, bezpieczną i przyjazną dla

dzieci i rodziców

• promowany jest zdrowy styl życia i zachowania proekologiczne

• dzieci są wdrażane do samodzielności w podejmowaniu aktywności intelektualnej, fizycznej, emocjonalnej i twórczej

•   rozwijane są zainteresowania dziecka poprzez wprowadzanie programów ogólnopolskich i ofertę zajęć dodatkowych

• przedszkole ściśle współpracuje z rodzicami, którzy współdecydują i uczestniczą w podejmowanych działaniach na rzecz przedszkola.

Oferta edukacyjna naszego przedszkola uwzględnia zapotrzebowanie środowiska oraz obejmuje działalnością opiekuńczą, wychowawczą i edukacyjną specyficzne obszary i formy pracy przedszkola. Na bieżąco modernizujemy swoją bazę i doskonalimy usługi.

Prowadzimy ścisłą współpracę ze szkołami zapewniając ciągłość procesu edukacyjnego, wychowawczego i opiekuńczego.

Linki